בדיקת Buzzilla: מהן אפליקציות הסלולר המתקדמות בעולם בתחום הנדל"ן?

אין תגובות

האפליקציות הסלולריות הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו, מספקות לנו מידע שימושי לצד בידור שמצליח להשחית שעות יקרות מחיינו (אנגרי בירדס, מישהו?). כולם גם יודעים שהסמארטפונים מציעים לצד המשחקים כל מיני אפליקציות רציניות יותר, עם כלים שיכולים לעזור לנו לקבל החלטות פיננסיות כבדות משקל. וכשמדובר על החלטות כלכליות הרות גורל, כנראה שהחשובה שבהן נוגעת לרכישת דירה.

מסתבר שיש בחו"ל לא מעט אפליקציות שיודעות להשתמש ביכולות הדי מופלאות של האייפון, הסמארטפונים של נוקיה או כל סלולר מתקדם אחר, כדי לעזור לכם בתחום הזה. איתור נכסים לדירה לפי ה-GPS במפה, חישוב תשלומי הריבית, ואפילו צפייה בנכס באפליקציית מציאות מדומה תלת מימדית.

במסגרת מוסף נדל"ן מיוחד שהתפרסם השבוע ב"גלובס", חברת Buzzilla חיפשה ומצאה את אפליקציות הנדל"ן המצליחות ביותר ברשת. והזוכה בתחרות האפליקציה המגניבה ביותר: מד שטח דיגיטלי. כבר לא צריך לספור בלטות – רק להיכנס לדירה, להעביר מסביבכם את הסמארטפון, ולדעת בדיוק מה גודל הנכס. עכשיו רק נותר לעמוד המומים מול המחיר למ"ר שאתם הולכים לשלם על אורווה לשיפוץ בעיבורי תל אביב…

האפליקציות המדוברות מוצעות כיום רק בחו"ל, אבל לפי שיעור חדירת הסמארטפונים לשוק המקומי, נראה שזה רק עניין של זמן עד שנראה גם אפליקציות נדל"ן מתקדמות שמותאמות לישראל. לפחות כל עוד השוק רותח, נראה שיהיה ביקוש לכל כלי שיאפשר לנו לעשות עסקה טובה יותר.

זווית ישראלית שכן נכנסה לכתבה, עוסקת בקשר שבין נפח השיחות במדיה החברתית על כוונות לרכוש דירה באזור מסוים בארץ, לבין הביקושים לדירות באותו אזור. בדיקת Buzzilla עבור "גלובס" גילתה: העיר שמוזכרת בהכי הרבה דיונים ברשת בהקשר של נדל"ן למגורים היא תל אביב, ואחריה ירושלים, חיפה ובאר שבע (בסדר זה). והנה הפאנצ': המחיר למ"ר בערים אלו הולך ויורד, בדיוק לפי הסדר הזה. וזו רק תובנה אחת שניתן לחלץ מניתוח שיח הגולשים בפורומים ובבלוגים השונים שעוסקים בנדל"ן.

לקריאת הכתבה המלאה, הקליקו כאן.

הוסף תגובה

נא למלא את השדות המסומנים, תודה!
נא למלא כתובת מייל תקינה
שולח את הטופס!
שדה חובה
שדה חובה