לפוסט זה מצורף שידור RSS חדש

אין תגובות

דירשו אותו מקורא הרססים שלכם!

ובמילים אחרות, בימים אלה שדרגנו את עצמנו פה והתחלנו לחשל את שידור ה-RSS שלנו באמצעות FeedBurner. מי שירצה להירשם מעכשיו כבר יירשם לכתובת החדשה מהכפתור פה למעלה משמאל, אבל רציתי לצאת בפנייה נרגשת אל מי שנרשמו כבר ל-RSS הישן שלנו:

באמא'שכם, תחליפו קישור, מה?

הסיבה לבקשה הטרחנית שלנו היא שכשאתם רשומים לשידור באמצעות FeedBurner אנחנו יכולים לקבל קצת נתונים על השימוש בו: כמה אנשים מנויים עליו, לאילו פוסטים אנשים נכנסים מה-RSS, מתי אנשים מאבדים עניין ועוזבים אותנו לאנחות, וכו'. המידע הזה יכול לסייע לנו לשמור על הבלוג שלנו רך ומלא ברק לאורך זמן. אז הנה: פה תוכלו לדוג את ה-RSS החדש והמדונדש שלנו, ישר מהניילונים.

וכדי לא להוציא אתכם בלי כלום מהפוסט הזה, חשבתי לשתף אתכם בפנינה משעשעת וצינית-משהו פרי עטו של אפי פוקס, בתגובה על פוסט אצל טל ירון, על הלכי הרוח בבלוגוספירה המקומית:

"אם תמשיך לנתח את מצב האומה על פי הבלוגוספירה הישראלית, דב חנין היה ראש ממשלה, ירושלים הייתה קיימת באגדות, צה”ל היה מונה שני אנשי מילואים, שאול מופז היה מוצא להורג, לוואלה לא היה אפילו יוזר אחד, ג’ימייל היה מחליף את דואר ישראל, הדרכמה הייתה מחליפה את השקל, אקספלורר היה פריט לאספנים וחברת אוטומטיק (מפתחת וורדפרס) הייתה קונה את מיקרוסופט."

ואת הציטוט הזה מצאנו הודות לעירא אברמוב.

הוסף תגובה

נא למלא את השדות המסומנים, תודה!
נא למלא כתובת מייל תקינה
שולח את הטופס!
שדה חובה
שדה חובה